Spqr Luxury Apartment With Balconies !!!

  • 70 m²

Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! Rome van 70 m² is gesitueerd in de Garbatella wijk van Rome, op 4 km van de Sixtijnse Kapel, en biedt uitzicht op de stad. Het maximale aantal gasten van het 1-slaapkamer appartement is 3.

Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een bidet, een apart toilet en een douche in dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement ligt op 25 minuten wandelen van het Forum Romanum en niet ver van het Piramide metrostation. Bovendien ligt Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! amper 600 meter afstand van de Capitolijnse Musea. De Vaticaanse Musea is op 4,1 km van de 1-badkamer accommodatie gelegen. Het appartement is momenten van Ostiense/Mercati Generali bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! Rome
Nice View In Ostiense With Balcony
Mobiele prijsaanbieding

Nice View In Ostiense With Balcony

8.4
Heel goed 34 beoordelingen
2 m van de accommodatie
USD 159 USD 143
per nacht
Maison Alteri
Mobiele prijsaanbieding

Maison Alteri

9.1
Schitterend 79 beoordelingen
140 m van de accommodatie
USD 141 USD 127
per nacht
Urbanpiramide - Roma
Mobiele prijsaanbieding

Urbanpiramide - Roma

280 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • CD-speler

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer058091-CAV-16350,IT058091C2BE5KUBLH
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! gelegen?
      Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! is in de Garbatella wijk van Rome gesitueerd, op ongeveer 6 minuten wandelafstand van Planet Roma.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Spqr Luxury Apartment With Balconies !!!?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Rome een bezoek brengt aan Planet Roma (500 m) en de Trevifontein op 3 km van Spqr Luxury Apartment With Balconies !!!.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ristorante Eritrea en Oishi Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in dit appartement?
      Nee, dit appartement biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in Spqr Luxury Apartment With Balconies !!!?
      Bij Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Spqr Luxury Apartment With Balconies !!!?
      Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! meet 70 m².
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in het appartement?
      Ja, kamers van het appartement bieden uitzicht op de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spqr Luxury Apartment With Balconies !!! Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten